nr 656 8639
Tallrikar
3 st, Kina, 1700-/1800-tal
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 13 september 2010 kl 17:56:34
| Tid |
Kund |
Bud |
200 kr
150 kr
250 kr